Чи так погано бути коханкою - плюси романа з одруженим

February 14th, 2008 by


« Вечірнє полювання - як забезпечити собі романтичне знайомство   |   Дівчина нелегкої поведінки »

На інші у нього все одно, навіть при бажанні, не вистачить сили і час. Але в цій ситуації є і свої плюси.

найочевидніша перевага - відсутність побутових проблем, які, як відомо, здатні убити навіть найбільшу любов. Адже зустрічатися і жити разом - різні речі. Це з тобою він такий радісний і веселий, а в побуті він може виявитися буркотуном і занудою. Або він любить годинами читати в туалеті, або палить прямо на кухні, що абсолютно не вписується в твій світогляд.
А ще ці конфлікти по приводу «треба було зробити так» або «треба прибирати за собою». Отже хай його дружина стирає, гладить, готує - всіляко підтримує його життєдіяльність. Зручно? Зручно. А ти насолоджуйся романтикою і радістю ваших зустрічей.

Оскільки коханок зазвичай не знайомлять з батьками і найближчими родичами, то ти позбавлена від кошмарів того, що «уживається» в його сім’ю. Тобі не потрібно прагнути їм сподобатися, залицятися і доводити свою любов до їх ненаглядного синочка. Тим паче, що, навіть проявивши всі чудеса інтелекту і навики господарності, не завжди вдається знайти з його батьками спільну мову.

Спілкування з одруженим чоловіком - безцінне джерело інформації про підводні камені сімейного життя. З погляду чоловіка. «Уявляєш, що дружина приготувала мені вчора на вечерю? Принесла гамбургер з Макдоналдса. Холодний». Або «Вона дістала мене своїми істериками. І своїм синім халатом». А ти слухай і запам’ятовуй.
Може тобі, взагалі, не захочеться після всього почутого пов′язувати себе з ким би то не було узами браку. І краще відразу записатися в ряди старих дів або відчайдушних лесбіянок?

Закрий очі на його «я повинен бути удома до вечері» або «у вихідні потрібно відвезти тещу на дачу». Не упускай момент і користуйся своєю свободою. Адже така активна і ділова дівчина, як ти, завжди знайде, чим себе зайняти - сходити на фітнес, зустрітися з подругами або піти в клуб з друзями.


Tags: , , , , , ,

Секс і стосунки


Схожі записи

RSS Feed